De WBFSH Studbooks Jumping Global Champions Trophy

Afbeelding
Studbooks Trophy Valkenswaard

Zet het in je agenda en bereid je voor op een opwindende paardensportervaring. Dit prestigieuze evenement wordt van 26 tot 29 september 2024 voor het tweede jaar op rij georganiseerd in de adembenemende Longines Tops International Arena waar er dit jaar 20 stamboeken zijn ingeschreven.

 

En net zoals vorig jaar zal BWP ook dit jaar van de partij zijn en hopen we het minstens even goed te doen. We zullen als stamboek meedoen aan de volgende klassen die beschikbaar zijn als onderdeel van de  WBFSH Studbooks Jumping Global Champions Trophy :

 1. CSIYH 1* – 5 jarigen  (1.25m)
 2. CSIYH 1* – 6 jarigen (1.35m)
 3. CSIYH 2* – 7-jarigen (1.40m)
 4. CSIYH 2* – 8 jarigen (1.45m)
 5. CSI 2* – Hengsten 9 jaar en ouder (1.45m)

 

Wat zijn de voorwaarden om deel uit te maken van ons Team BWP:

 • Het deelnemend paard dient bij geboorte ingeschreven te zijn in ons stamboek BWP
 • Ruiters mogen voor meer dan één stamboek strijden, maar mogen in één categorie slechts één stamboek vertegenwoordigen. Gelieve dit ook mee te geven bij inschrijving indien u zich voor meerdere stamboeken inschrijft.
 • Elke Ruiter mag per categorie met maximaal 2 paarden uit hetzelfde stamboek strijden, behalve in de Finale, waar 3 paarden moeten strijden met 3 verschillende ruiters.
 • Wisselen van ruiter tijdens het evenement is niet toegestaan; paarden moeten deelnemen aan de 3 competities met dezelfde ruiter.
 • Het deelnemend paard en ruiter dient te beschikken over de nodige licenties en paspoorten.
 • Voor de 5-jarigen: het deelnemend paard mag, een week eerder, niet deelgenomen hebben aan de FEI-WBFSH Jumping World Breeding Championships in Lanaken, België.
 • Inschrijvingen sluiten af op 31 juli.

Heeft u interesse om deel uit te maken van ons team, schrijf u dan vandaag nog in voor de voorselectie. Wij zullen de paarden dan de volgende maanden opvolgen om begin september de definitieve selectie te maken.

 

Indien u al een wedstrijdplanning heeft opgemaakt kan u dit meegeven in het opmerkingsveld.

 

Verdere toevoegingen aan het evenement:

Gelijktijdig met de WBFSH Studbooks Jumping Global Champions Trophy zal er een reeks CSI2*-rubrieken plaatsvinden. Deze rubrieken maken geen deel uit van de WBFSH Studbooks Jumping Global Champions Trophy en zijn dus niet onderworpen aan stamboekselecties en hier kan u zich vrijblijvend voor inschrijven met andere paarden.  

 1. CSI2* Kleine Tour (1.35m)    
 2. CSI2* Middellange Tour (1,40m) 
 3. CSI2* Big Tour (1.45m) (kwalificatie voor de GP) 
 4. CSI2* GRAND PRIX Zware Tour (1,45m) 

Klik hier om in te schrijven.